Poštovani gosti, molimo Vas da se, ukoliko želite vidjeti ostatak foruma, registrirate i postanete članom Beauty-Foruma.
Registracijom i predstavljanjem na forumu otvaraju Vam se brojne mogućnosti, zato, pridružite nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Poštovani gosti, molimo Vas da se, ukoliko želite vidjeti ostatak foruma, registrirate i postanete članom Beauty-Foruma.
Registracijom i predstavljanjem na forumu otvaraju Vam se brojne mogućnosti, zato, pridružite nam se!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravljen password

Latest topics
» bar u necemu sam prvi
Grizem nokte EmptyTue Aug 30, 2011 3:47 pm by Jeja

» Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska
Grizem nokte EmptyWed May 05, 2010 5:06 pm by Andrea Kostelić

» Kako njegovati kožicu oko noktiju
Grizem nokte EmptyThu Jan 07, 2010 8:33 am by Goca

» Postblagdanska detoksikacija limunom
Grizem nokte EmptyThu Jan 07, 2010 4:54 am by Goca

» Metaboličko čudo - nova senzacionalna dijeta
Grizem nokte EmptyThu Jan 07, 2010 4:49 am by Goca

» Akcija VALENTINE
Grizem nokte EmptyWed Jan 06, 2010 11:57 pm by Goca

» Nokti rastu sve brže
Grizem nokte EmptyMon Jan 04, 2010 3:43 am by Goca

» Kako zaliječiti urasle nokte
Grizem nokte EmptySun Jan 03, 2010 12:20 am by Goca

» Promotion-Video
Grizem nokte EmptyMon Dec 28, 2009 12:50 am by Admin


Grizem nokte

2 posters

Go down

Grizem nokte Empty Grizem nokte

Komentar by Admin Fri Dec 18, 2009 2:08 am

Mit: Nokte grizu neurotici, slabići... koliko ste puta čuli ovakvu rečenicu a potom posramljene brže nagurale ruke u džep?

Činjenica: Nokte grize više ljudi nego što mislite. Nokte grizu čak i ljudi za koje to nikada ne biste rekli, jer se to na njihovim noktima ne primijeti. Ima ljudi koji ih tako stručno pogrickaju, taman do ruba, taman da se - ne primijeti. Ali svejedno ih grickaju. I nisu neurotici ili Štatijaznam™️. Istina, netko ih grize kad je nervozan i da, neki ljudi to čine jer su pod stresom ili slično, no netko ih grize jer je na dijeti pa je gladan, a netko ih grize jer... ne zna ni sam zašto. Eto, sjedne gledati film i na kraju filma - nokti izgriženi.

Mit: Čini se kako sve žene osim mene imaju lijepe, njegovane i što je najgore, prirodne (!) nokte o kojima brinu "tu i tamo", a opet izgledaju prekrasno!

Činjenica:
Postoje sretnice koje imaju savršen oblik nokta, i nekim čudom, bez da uzimaju skupe vitamine i dodatke prehrani, čvrste nokte koji se ne lome i ne listaju. Te sretnice tu i tamo rašpom poravnaju nokte, nabace neki lak i - blistaju. No većina žena svoje nokte njeguje. To znači da ih čuvaju u rukavicama kad čiste, upotrebljavaju kreme za ruke, sredstva za jačanje noktiju ili protiv zanoktica, ili odlaze na manikuru. Osim toga, ima noktiju koji izgledaju toliko prirodno da je to užas, ali su u stvari - umjetni, ili gelirani prirodni. dsc00005 (small) (2).jpg

Mit: Na izgrižene nokte se ne mogu ugraditi umjetni, jer je ploča nokta premalena.

Činjenica:
Istina, standardne tipse su predviđene za prosječnu ploču nokta, no postoje tipse izrađene posebno za izgrižene nokte, na koje se potom nanese gel.

Mit: Sve to štima, ali sramim se s ovakvim rukama otići u neki salon... Tamo svi imaju lijepe ruke, a vidi mene... Gledat će me poprijeko, rugati mi se...

Činjenica: Iznenadili biste se kada biste znali kakvi su nokti ispod umjetnih mnogih kojih rade u salonima! Što mislite, da samo "sretnice s lijepim noktima" dolaze ili rade u salonima? Ne! Sve su to normalne žene, s normalnim rukama! Vozite li popravljen auto na servis? Dolazite li u frizerski salon fenirani i svježe obojani? Ne. Dolazite tamo - da vas urede. Da ostvarite onaj "prije i poslije efekt". Zar to nije osnovna zadaća svakog mjesta koje se bavi vašim izgledom, tijelom, kosom ili noktima? A ako vas i budu gledali poprijeko ili prigovarali "kakvi su to nokti" i "kako je to grozno" i "kako se sada moraju mučiti", pošaljite ih k vragu.

Kako si mogu pomoći




Žene koje grizu nokte, pa su u jednom momentu dale ugraditi umjetne, nisu više imale potrebu gristi ih, ne zato što su "mirakulozno izliječene", već jednostavno zato što su im novi nokti bili toliko lijepi da im je bilo žao gristi ih, zato što su umjetni nokti osjetno tvrđi i čvršći pa se ne daju tako lako grickati, i zato što su za to - platile dobar novac. Hoćete li i s novim automobilom sa 120 km/h preletjeti preko rupe na cesti? Nećete. Ista je stvar i s noktima. Dakle, ono što ja mogu je čisto - mehaničke prirode, i naravno - dobro čini vašem samopouzdanju.

Činjenica je i to, da većina žena koja inače grize nokte, nakon što ih nije grizla dok je imala umjetne, nastavlja staru lošu naviku kad umjetne skine. Dakle, niti jedan salon ne može prestati gristi nokte umjesto vas. To ipak morate sami.

"Eto mene vama s izgriženim noktima"

Ako se odlučite na ugradnju umjetnih noktiju, u mom ćete salonu dobiti popust. Zašto? Zato što, ruku na srce, sve to košta novaca, a nokte čija je ploča mala treba češće manikirati ili ponovno stavljati umjetne. Kad su ovakvi nokti u pitanju, to znači da ćete nakon ugradnje, umjesto nakon tri tjedna ili mjesec dana, doći na nadopunu nakon dva tjedna. Moguće je da će, ako dođete nakon tri tjedna, trebati staviti novi set noktiju. Znači, sve iznova!

S vremenom, kako vaš nokat raste, a nitko ga ne grize, ploča nokta postaje veća, dulja, postiže svoju normalnu veličinu. Kad bude dovoljno velika, na ploču nokta se mogu staviti i uobičajene tipse, što znači da nećete više morati tako često dolaziti na ugradnju ili nadopunu.

No sve to važi ako ste se i vi držali dogovora, pa te umjetne niste izgrizli (vjerujte, netko izgrize i umjetne) ili ih sami polomili ili odvalili.

espressivo
Admin
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 155
Anmeldedatum : 2009-12-16

http://artofnails.de.tc

Na vrh Go down

Grizem nokte Empty Re: Grizem nokte

Komentar by XMRVICAxTZ Sat Dec 19, 2009 5:24 am

Ja samo zelim da kazem da je ovo istinito gore napisano Smile ja sam imala taj problem grickanja i samu sebe nervirala tim, to sam izlijecila ugradnjom umjetnih i vise ne grickam, i ne stavljam umjetne jer su mi se moji proljepsali i odrzavam ih sad. Halelujah! Smile
XMRVICAxTZ
XMRVICAxTZ

Anzahl der Beiträge : 6
Anmeldedatum : 2009-12-19

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu