Poštovani gosti, molimo Vas da se, ukoliko želite vidjeti ostatak foruma, registrirate i postanete članom Beauty-Foruma.
Registracijom i predstavljanjem na forumu otvaraju Vam se brojne mogućnosti, zato, pridružite nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Poštovani gosti, molimo Vas da se, ukoliko želite vidjeti ostatak foruma, registrirate i postanete članom Beauty-Foruma.
Registracijom i predstavljanjem na forumu otvaraju Vam se brojne mogućnosti, zato, pridružite nam se!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravljen password

Latest topics
» bar u necemu sam prvi
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyTue Aug 30, 2011 3:47 pm by Jeja

» Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyWed May 05, 2010 5:06 pm by Andrea Kostelić

» Kako njegovati kožicu oko noktiju
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyThu Jan 07, 2010 8:33 am by Goca

» Postblagdanska detoksikacija limunom
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyThu Jan 07, 2010 4:54 am by Goca

» Metaboličko čudo - nova senzacionalna dijeta
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyThu Jan 07, 2010 4:49 am by Goca

» Akcija VALENTINE
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyWed Jan 06, 2010 11:57 pm by Goca

» Nokti rastu sve brže
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyMon Jan 04, 2010 3:43 am by Goca

» Kako zaliječiti urasle nokte
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptySun Jan 03, 2010 12:20 am by Goca

» Promotion-Video
Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska EmptyMon Dec 28, 2009 12:50 am by Admin


Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska

3 posters

Go down

Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska Empty Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska

Komentar by Admin Fri Dec 18, 2009 6:45 pm

Želite li se zaista riješiti akni? Preporučamo vam da pokušate s prirodnim proizvodima koje ćete sami lako pripremiti kod kuće, bez velikih troškova, a koji će za vašu kožu zasigurno biti blagotvorni, bez štetnih umjetnih dodataka.

Započnite ovim predivnim pročišćujućim pilingom, a zatim isprobajte masku od rajčice protiv akni ili masku za učvršćivanje lica koja će stegnuti pore.

Nakon maske nanesite na kožu nemasnu hidratantnu kremu.

Lice će vam biti osvježeno, a akne će početi nestajati u kratkom vremenu.

Pročišćujući piling od meda

* 1 žlica meda
* 2 žlice sitno mljevenih badema
* 1/2 žličice limunovog soka

Nježno natrljajte na lice. Isperite toplom vodom.

Maska od rajčice protiv akni

* Uklonite kožu i sjemenke, pa zdrobite 1/4 rajčice
* 2 žličice običnog jogurta
* 1 žličica zdrobljenog krastavca
* 2 žličica aloe gela
* 3 žličice praška za zobenu kašu
* 2 listića mente (zdrobljena)

Pomiješajte sve sastojke u zdjeli, nanesite na lice i ostavite 10 minuta. Isperite toplom vodom.

Maska za učvršćivanje lica
Izlupajte:

* 1 žlicu meda
* 1 bjelanjak
* 1 žličicu glicerina (može se kupiti u trgovinama kozmetikom) dovoljno brašna da stvori kremu (otprilike 1/4 šalice)

Namažite na lice i vrat. Ostavite 10 minuta. Isperite sa toplom vodom.

Nako toga nanesite nemasnu hidratantnu kremu.


Autor: Andrea Kostelić
Admin
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 155
Anmeldedatum : 2009-12-16

http://artofnails.de.tc

Na vrh Go down

Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska Empty meni je jovees rjesio akne

Komentar by anana Fri Apr 23, 2010 7:28 pm

Ja sam se rjesila akni jedino uz pomoc JOVEES -a. Kupila sam njihovu Kremu protiv akni i prištića od dugog papra i neem ekstrakta. Odlicna je samo sta je ful jaka pa se ne smije stvaljat na podrucja bez akni samo na akne. Imaju odlicnu kremu za ciscenje lica od kokosa i eukaliptusa. Definitivno preorucujem

anana

Anzahl der Beiträge : 1
Anmeldedatum : 2010-04-23

Na vrh Go down

Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska Empty Re: Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska

Komentar by Andrea Kostelić Wed May 05, 2010 5:06 pm

prvo, zahvaljujem se što ste na ovom forumu koristili tekstove koje ja prevodim. zatim, za akne preporučujem osobno isprobani recept: slana voda. U pola litre zagrijane - ne prevruće - vode stavim žličicu soli, miješam da se otopi i zatim u to namočim platnenu maramicu (ne dolaze u obzir papirnate maramice, kuhinjski ubrusi i slično). tako natopljenu maramicu - naravno, ocijeđenu od viška vode - naslonim na dio lica gdje imam akne i držim nekoliko minuta. Akna će pobijeliti i bit će ju lako istisnuti, neće ostati ožiljak i na tom mjestu se neće (barem duže vrijeme) više pojavljivati...

ukoliko želite i dalje koristiti moje tekstove (jer Beautymag više ne radi redovito), preporučujem da ih kopirate sa mog bloga : [You must be registered and logged in to see this link.]

Andrea Kostelić

Anzahl der Beiträge : 1
Anmeldedatum : 2010-05-05

Na vrh Go down

Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska Empty Re: Prirodni tretmani protiv akni – piling i maska

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu